Створено біологічний телепорт, який передаватиме ДНК з Землі на Марс

0
59

Пристрій, створений каліфорнійською компанією Synthetic Genomics Inc. (SGI), здатний автоматично відтворити ДНК живого організму. Таким чином можна буде телепортувати різні форми життя з Землі на Марс або інші космічні тіла.

Хоча вірус з частин ДНК вчені створюють не в перший раз, до сих пір ніхто не робив цього автоматично, без допомоги людських рук.

Апарат, названий “цифробіологічним перетворювачем”, нагадує скупченя невеликих приладів і лабораторних роботів, з’єднаних між собою.

Створено біологічний телепорт, який передаватиме ДНК з Землі на Марс - фото 185777

Це тільки прототип, але одного разу подібні інструменти зможуть передавати біологічну інформацію з джерела захворювання до виробників вакцин або друкувати необхідні ліки прямо біля ліжка хворого.

Центральним елементом перетворювача є принтер ДНК BioXP 3200, винайдений компанією. Після отримання цифрових інструкцій він приступає до їх виконання за допомогою заздалегідь підготовлених хімічних речовин. Зрозуміло, повідомлення з кодом майбутнього організму можна послати звідки завгодно.

Ми близько 10 років мріємо про можливість передавати по факсу живі організми, – говорить Хуан Енрікес, директор Excel Ventures, венчурної компанії.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут