У мережу злили рендери майбутніх смарт-годинників Fitbit

0
56

Кілька тижнів тому стало відомо, що до кінця року Fitbit має намір представити нові смарт-годинники. На що з’явилися в мережі рендери в яких можна більш детально розглянути новинку, пише ProNews.

Новий годинник буде досить сильно нагадувати моделі Blaze, представлені в 2015 році. Новинка буде оснащена рядом датчиків і кардіомоніторів, розташованим з тильного боку циферблата. Таким чином сенсор, притискаючись до зап’ястя користувача, зможе більш точно зчитувати показники організму. Екран годинника буде сенсорним, однак на бічних гранях також розташуються три фізичні кнопки управління.

Новий годинник від Fitbit буде представлений в трьох колірних рішеннях, щоб користувачі могли підібрати забарвлення на свій смак.

За словами виконавчого директора Fitbit Джеймса Парка (James Park), компанія не прагне повністю скопіювати Apple Watch, проте «розумні» годинники від Fitbit зможуть скласти пристроям каліфорнійської корпорації гідну конкуренцію.

Очікується, що смарт-годинник від Fitbit отримають водонепроникний корпус, здатний витримати занурення на глибину до 50 м, GPS-трекер, кардіомонітор, і інші датчики, які вже стали звичним наповненням пристроїв подібного типу.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here