У мережі з’явилися нові подробиці про камери iPhone 8

0
80

Джерела впевнені, що основна камера нових iPhone навчиться знімати відео 4K з частотою 60 кадрів в секунду.

Такі дані вдалося отримати, аналізуючи код прошивки колонки HomePod, пише GSMArena.

Зокрема, в коді знайшли рядок [CAMCaptureCapabilities isBack4k60VideoSupported], який говорить про те, що задня камера апарату здатна підтримувати запис відео в подібній роздільній здатності. Схожа рядок про відео з роздільною здатністю 4K стосується і фронтальної камери. Однак малоймовірно, що дана функція з’явиться відразу в обох модулях.

Цікаво, що в 2015 році перед виходом Apple iPhone 6s в коді ОС iOS 9 були виявлені свідчення того, що фронтальна камера навчиться знімати відео з частотою 240 к/с, отримає функцію сповільненої зйомки slo-mo і спалах. В результаті підтвердилося лише одне з трьох припущень – про спалах.

У коді прошивки також була виявлена функція SmartCamera, яка відповідає за розпізнавання осіб і об’єктів: сцени, умови фотографії і різні елементи фото, такі як домашні тварини і діти. У коді згадуються такі варіанти, як Fireworks, Foliage, Pet, BrightStage, Sport, Sky, Snow, Sunset/Sunrise. Судячи з усього, камера нового iPhone зможе встановити експозицію, швидкість затвора та інші параметри для кращої картинки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here