Вчені розповіли, як потрібно снідати, щоб худнути

0
94

Виявляється, для схуднення зовсім не потрібно з ранку морити себе голодом. Навіть навпаки, слід добре підкріпитися.

Дослідники з Каліфорнії спільно з колегами з Чехії прийшли до висновку, що людям, які хочуть схуднути, варто вживати більш щільні сніданки, це позитивно позначиться на їх фігурі.

Як правило, люди, які хочуть схуднути, намагаються з самого ранку їсти менше, що негативно позначається на їх фігурі.

Варто було б очікувати, що в такому випадку люди будуть швидше худнути, але на справі це не так. Схуднути може допомогти, навпаки, щільний сніданок. Вся справа в тому, що такий сніданок дозволяє набагато довше залишатися ситими і не починати їсти щось калорійне. Експерименти показали, що правильний прийом їжі в ранковий час допомагає жінці не набрати зайву вагу.

Вчені говорять про те, що можна виявити зв’язок між щільним сніданком і стрункістю жіночої фігури. Для цього вони проводили експерименти, під час яких частина дівчат снідала легко, частина – щільно.

В результаті зайву вагу набагато частіше спостерігалася у дівчат, які їли легкий сніданок, а ось пані, які снідали щільно, навпаки, швидше позбувалися від зайвої ваги.

Крім того, щільний сніданок знижує ризик того, що людина буде переїдати ввечері або перекушувати. Найчастіше такі люди поступово природним шляхом переходять на здоровий раціон і живляться правильно протягом дня. В результаті вони не ризикують підвищити індекс маси свого тіла. Однак ж ті, хто майже не снідають, або їдять легкі продукти вранці, переїдають протягом всього дня.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here