Принципово йшов на таран: Журналістка розповіла про зустріч з автохамом поблизу «Київпастрансу» (фото)

0
105

Ще один автохам ризикує стати зіркою соцмереж. Журналістка Ірина Любич поділилася в соцмережах своєю зустріччю з любителем поїздити по пішохідній зоні на Дніпровській набережній біля «Київпастрансу».

Кореспонденту autonews.ua дівчина розповіла, що йшла по тротуару в бік пішохідного мосту. І проходила цей позашляховик поблизу «Київпастрансу», де він був припаркований. Трохи пізніше автомобіль її наздогнав і сигналами вимагав дати йому проїхати. Після того, як Ірина вказала водієві на дорогу, того зірвало з котушок і він пішов на таран.

«Тільки що мене мало не прокатав на капоті «джентльмен» років 50-ти з номером 8109 ОА. На таран йшов принципово, і дивлячись в очі тиснув на газ. Якби не відскочила – лежала б на тротуарі. А воно у вікно: пропусти, с * ка ти д * ра! Пішла на х * й туди, під паркан». А все тому, що я йшла в пішохідній зоні, а воно хотіло по тротуару їхати. І все це у Київпастрансу. Думаю, і працювати бидло може там же. Що я можу сказати: в такі секунди шкодую, що я не мужик, і що боюся закону. А так камінням розбила б всю лобовуху … і голову. Вона йому все одно для краси», – написала вона в ФБ.

«Його поведінка і перегазовки в пішохідній зоні стали для мене несподіванкою. Він уже проїхав мене, коли я прийшла в себе і встигла зробити кілька фото», – додала вона в коментарі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here