На тестах помічений новий кросовер Chevrolet

0
183

Автомобільні папараці з Піднебесної зуміли відобразити закамуфльований прототип нового позашляховика американського бренду Chevrolet.

За неофіційною інформацією, в фотокамери угад серійна версія концепту Chevrolet FNR-X Concept, дебют якого відбувся навесні поточного року.

Оскільки «спійманий» прототип носить щільний камуфляж, в даний час важко говорити про дизайн новинки. Насправді, автомобіль має ряд дизайнерських рішень в оформлення екстер’єру, які ріднять його зі згаданим концептом американського бренду.

9209_novii_krosover_chevrolet_2.jpg (55.75 Kb)

При цьому, як відзначають наші китайські колеги, у прототипу зовсім інше оформлення інтер’єру. Хоча, не виключено, що серійний позашляховик буде мати «значно приземлений салон», в порівнянні з концептуальною моделлю.

5369_novii_krosover_chevrolet_3.jpg (52.64 Kb)

Ніякої інформації про технічну «начинку» нового кросовера Chevrolet в даний час немає.

Нагадаємо, що концепт Chevrolet FNR-X Concept був оснащений гібридною силовою установкою, подробиці про яку американська марка не розсекретила.

0109_novii_krosover_chevrolet_1.jpg (47.42 Kb)

Не виключено, що новий серійний автомобіль популярного сегменту SUV буде доступний із звичними двигунами внутрішнього згоряння, гібридною установкою і в електричній модифікації. Коли відбудеться дебют автомобіля, невідомо.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here