Заради прогресу розробник зламав симулятор tvOS

0
58

Розробник зламав симулятор tvOS і налаштував 4К.

На зображеннях, які опублікував цього вівторка Стів Троутона-Сміт (Steve Troughton-Smith), показаний зламаний симулятор tvOS, на якому встановлено дозвіл 4К . Це дозволить розробникам готувати додатки в новому форматі для наступного покоління приставок.

Частини коду Apple HomePod , які стали предметом пильної уваги хакерів і розробників, вказують на те, що наступне покоління Apple TV буде підтримувати 4К, десятібітний HDR, Dolby Vision і формат HLG (розширений динамічний діапазон HDR для ефірного телебачення). Точна дата випуску нового Apple TV не відома, за чутками він буде представлений цієї осені.

Багато медіа-плеєрів випереджають Apple TV за форматами підтримуваних зображень. Amazon Fire TV , Google Chromecast Ultra , моделі Roku Premiere і Roku Ultra підтримують 4K, а деякі з цих приставок продаються за більш доступними цінами, ніж гаджет Apple.

Процесор А8 четвертого покоління Apple TV мало потужний, щоб на його основі розробляти підтримку формату 4К. Тому Троутон-Сміт припускає, що в наступній моделі буде використаний A9, аналогічний встановленому в iPhone 6s, або A10, яким обладнаний iPhone 7. Використання процесора А11 від iPhone 8 малоймовірно, адже це збільшить і без того високу ціну приставки Apple.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут