Найкорисніші поєднання продуктів – вчені

0
98
Певні поєднання продуктів харчування допомагають краще засвоювати вітаміни і мінерали, які містяться в них. Лікарі з США підказали, які продуктові мікси приносять здоров’ю більше користі на відміну від з’їдених окремо.
Фахівці порекомендували вживати разом авокадо і помідори. До складу цих продуктів входять лікопін і жирні кислоти, їхня спільна дія особливо ефективно зменшує ризик розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань, відзначили медпрацівники.
«Велика кількість лікопіну, що міститься в томатах, засвоюється в кишечнику набагато краще, якщо супроводжується корисними жирами, які як раз присутні в авокадо. Лікопін відомий як каротиноид, і є забарвленим антиоксидантом », – пояснили вони.
Також надзвичайно корисно поєднувати томати з капустою брокколі. Ефект такого міксу пояснюється тим, що томати багаті на каротиноїди, які збільшують активність цінних біоактивних компонентів в брокколі. Поєднання томатів і брокколі допомагає організму краще протистояти розвитку раку, вважають вчені.
Крім цього, фахівці порадили поєднувати лимон і зелений чай, бо вони захищають організм від раку, катехіни в напої швидше засвоюються, якщо супроводжуються чимось кислим.
Вкрай корисним вони визнали і поєднання квасолі з буряком. Буряк є багатим джерелом магнію, а квасоля містить багато вітамінів групи В, завдяки яким магній засвоюється організмом набагато краще, повідомили експерти.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут