Найближчими тижнями на YouTube з’явиться нова можливість

0
69

YouTube показуватиме, скільки людей дивиться відео одночасно з вами, повідомляє TechToday, пише ProNews.

“Сервіс працює над лічильником, який показуватиме, скільки людей дивляться ролик у той самий момент, що і ви. Нова функція поки що знаходиться в тестовому режимі та доступна обмеженій кількості користувачів Android”, – йдеться у повідомленні.

Ті, хто потрапив у програму тестування, тепер бачать під заголовком відео лічильник поточних переглядів. Це виглядає приблизно так само, як звичний лічильник переглядів для прямого ефіру, але працює для вже завантажених файлів.

Розробники кажуть, що нова можливість також буде корисною творцям контенту. Вони краще орієнтуватимуться в популярності своїх матеріалів і бачитимуть, коли відео почне розповсюджуватися в інтернеті.

Нещодавно в мобільному додатку YouTube для iOS та Android також з’явився вбудований месенджер, який дозволяє легко обмінюватися відеороликами з друзями. Користувачі можуть відповідати на запропоновані відео, а також додавати відео від себе, натиснувши на значок плівки. Функція кнопки «Поділитися» в YouTube дозволяє вибрати одержувачів у списку контактів. Також можна отримати пряме посилання на відео і додати нових друзів до обговорення.

Аудиторія YouTube сьогодні складає більше мільярда людей. Це майже третина всіх користувачів інтернету. Мільярди переглядів і сотні мільйонів годин відтворення – така щоденна статистика сайту. Серед жителів США у віці від 18 до 49 років мобільний додаток і сайт популярніші, ніж будь-яка американська мережа кабельного телебачення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here